Po-Pá: 9–19 So: 9-13
Optimizéry

Solární optimizéry jsou důležitým prvkem solárního systému, který pomáhá zvyšovat jeho výkon a efektivitu. Na trhu existuje mnoho různých typů solárních optimizérů, ale jeden z nejvýkonnějších je Optimizér TIGO TS4-A-O.

Tento optimizér nabízí modulovou optimalizaci, která umožňuje zvýšit energetický výnos solárních panelů. Dále umožňuje flexibilitu při vytváření solárních projektů a manuální nebo automatické vypnutí jednotlivých modulů nebo panelů. Kromě toho nabízí monitoring a správu jednotlivých modulů pro sledování efektivity výroby.

Kombinace Optimizéru TIGO TS4-A-O s TAP – Tigo Access Pointem, dále zlepšuje data management FVE přímou komunikací s TIGO Smart moduly (TS4). TAP umožňuje bezdrátový přenos s TS4 jednotkami a jednoduchou instalaci na rám bez nutnosti použití nářadí. Využívá TIGO Smart App a mobilní zařízení pro rychlé zprovoznění systému a po napárování s CCA umožňuje bezdrátové monitorování jednotlivých modulů. TAP výrazně zvyšuje bezpečnost odepínáním jednotlivých modulů.

Dalším významným prvkem solárního systému je CCA Kit (Cloud Connect Advanced), který shromažďuje data z produktů Tigo O, S a M s možností připojení střídače, baterie, elektroměrů a dalších zařízení. CCA umožňuje náhled o výkonu jednotlivých modulů a data jsou zobrazována v reálném čase. Historická data z CCA lze prohlížet na platformě Tigo Energy Intelligence a CCA je podporován všemi hlavními výrobci stringových střídačů a modulů po celém světě.

Díky kombinaci Optimizéru TIGO TS4-A-O, TAP a CCA Kitu lze dosáhnout vysoké účinnosti a výkonnosti solárního systému a zaručit snadné sledování výkonu jednotlivých modulů a identifikaci případných problémů.

cs_CZCzech