Po-Pá: 9–19 So: 9-13
Back-up boxy

V naší nabídce příslušenství pro solární systémy najdete širokou škálu produktů, které Vám umožní efektivněji využít energii ze slunce. Mezi naše nejpopulárnější produkty patří záložní zdroje energie, jako jsou IN.ONE BACK-UP BOX a IN.COMPACT BACK-UP BOX. Tyto boxy Vám umožní uchovávat energii, kterou Vaše solární panely vyrobí během dne, a použít ji v době, kdy slunce nesvítí.

Pro snadnou kontrolu a správu Vašeho solárního systému nabízíme také inteligentní řídicí jednotky, jako je například SMARTBOX. SMARTBOX umožňuje dálkové ovládání Vašeho systému a poskytuje Vám přehled o tom, kolik energie Váš solární systém vyrobil a spotřeboval.

Abyste mohli lépe monitorovat svou spotřebu energie, nabízíme také různé typy energetických monitorů, jako je například LAN ENERGY MONITOR, WIFI ENERGY MONITOR a WIFI ENERGY MONITOR PLUS. Tyto monitory Vám umožňují sledovat spotřebu Vašeho domu v reálném čase a analyzovat Vaše energetické návyky.

Pro měření výkonu Vašeho solárního systému nabízíme jednofázové a třífázové měřicí moduly CHINT DDSU666 a DTSU666. Tyto měřicí moduly jsou spolehlivé a přesné a umožní Vám sledovat výkon Vašeho systému.

Pro měření proudu nabízíme také CT-měřicí transformátory proudů.

A konečně, pokud hledáte řešení pro vzdálené sledování a správu Vašeho solárního systému, máme pro Vás řešení v podobě HP EMS BOX a DATAPOINT. Tyto produkty Vám umožní monitorovat a řídit Váš solární systém z jakéhokoliv místa pomocí internetového připojení.

cs_CZCzech